Pradinis Svetainės medis Kontaktai
Grįžti į pagrindinį puslapį
Produktai Atnaujinimai Parsisiusti Aptarnavimas Projektai ir publikacijos Naujienos ir įvykiai Partneriai Apie mus

 

Informacija
AutoCAD® 2006/2008 vartotojams
SolidWorks 2006/2007 vartotojams
Informacijos užklausa
Reikalavimai kompiuteriui
Sprendimai
Modeliavimas
Analizė

Detalizavimas

Brėžiniai ir Specifikacijos
SDNF Converter
Mazgų biblioteka
Uždara zona
Nariams
Registracija

Užsakymas
Nuorodos
Techninis palaikymas
Parsisiųsti
Publikacijos
Projektų galerija

 

Apie mus rašo

CAD/CAM/CAE OBSERVER
Nr. 5 Integruotų automatizuotų plieno konstrukcijų projektavimas: tendencijos ir vystymosi perspektyvos. Programinis kompleksas REAL Steel (ru). Pabaiga Besivystant informacinėms technologijoms kompiuterinio projektavimo srityje, žodis APS statyboje įgauna naują prasmę ir turinį. Vis dažniau kalbama apie BIM (Building Information Modeling – pastato informacinis modelis), SIM (Structure Information Modeling – konstrukcijų informacinis modelis), PLM (Product Lifecycle Management – statinio gyvavimo ciklo valdymas), kurie apibrėžia naują automatizuoto projektavimo koncepciją.
 
Nr. 4
2004
Integruotų automatizuotų plieno konstrukcijų projektavimas: tendencijos ir vystymosi perspektyvos. Programinis kompleksas REAL Steel (ru) Besivystant informacinėms technologijoms kompiuterinio projektavimo srityje, žodis APS statyboje įgauna naują prasmę ir turinį. Vis dažniau kalbama apie BIM (Building Information Modeling – pastato informacinis modelis), SIM (Structure Information Modeling – konstrukcijų informacinis modelis), PLM (Product Lifecycle Management – statinio gyvavimo ciklo valdymas), kurie apibrėžia naują automatizuoto projektavimo koncepciją.
 CADmaster
Nr. 28 2005.03

REAL Steel V3: optimalūs sprendimai 3D metalinių konstrukcijų projektavimui

Visai neseniai, "CADMaster" žurnalo skaitytojai galėjo susipažinti su nauju produktu metalinių konstrukcijų projektavimui, veikiančiu ant AutoCad platformos,- REAL Steel sistema. Sistema Leidžia kurti ir naudoti trimačius modelius, vykdyti konstrukcijų skaičiavimus ir analizę, mazgų detalizavimą, automatizuoti brėžinių ir specifikacijų kūrimą.
Nr. 24 2004.04

Metalinių konstrukcijų projektavimo tobulinnimas

REAL Steel sistema, kaip ir daugelis kitų sprendimų, siūlomų "Consistent Software" kompanijos, sugalvota ir sukurta inžinierių ir skirta inžinieriams. Sistema sukurta Lietuvoje, remiantis šiuolaikinėmis Rusijos konstravimo žiniomis ir tradicijomis.
Nr.23
2004.03
Sunkumai ir kompleksai arba paprastumas ir kompleksišskumas ? Pagrindinis projektavimo užduotis yra ne kūrimas efektyvaus trimačio paveiksliuko, bet formavimas pilno komplekto reikalingų pastato statybai brėžinių.
 
Nr.20
2003.05
STAAD Pro
Profesionalus statybinių konstrukcijų projektuotojo įrankis.
Išsirenkant programine įrangą statybinių konstrukcijų skaičiavimui, programinis kompleksas STAAD Pro, sukurtas Research Engineers International kompanijoje, patraukia dėmesį savo daugialypiškumu ir teikiamu galimybių įvairiapusiškumu. Už intuityviai lengvai suprantamos ir patogios programos vartotojo aplinkos slepiasi galingas skaičiavimo mechanizmas, kuris leidžia spręsti sudėtingas problemas, iškylančias projektuojant statybines konstrukcijas.
 CSoft katalogas: civilinė ir gamybinė statyba
vasara-ruduo
2004
Integruota kompiuterio projektavimo sistema plieno konstrukcijų modeliavimui AutoCAD aplinkoje. REAL Steel – galinga, šiuolaikiška, efektyvi, didelio našumo, programinė įranga, skirta plieno konstrukcijų projektavimui. Joje suderintos erdvinio konstrukcijų modeliavimo, skaičiavimo ir analizės, mazgų detalizavimo, projekto dokumentacijos (KM stadijos) sprendimo uždaviniai.
 
ruduo-žiema
2003
Integruota kompiuterio projektavimo sistema plieno konstrukcijų modeliavimui AutoCAD aplinkoje. REAL Steel – galinga, siuolaikiska, efektyvi, didelio nasumo, programine iranga, skirta plieno konstrukciju projektavimui. Joje suderintos erdvinio konstrukciju modeliavimo, skaiciavimo ir analizes, mazgu detalizavimo, projekto dokumentacijos (KM stadijos) sprendimo uzdaviniai.
 Statyba ir architektūra
Nr. 2-3 (vasaris - kovas) REAL Steel® - Integruota kompiuterinio pojektavimo sistema REAL Steel® tai moderni integruota kompiuterinio projektavimo sistema, skirta statybinių plieno konstrukcijų modeliavimui trimatėje erdvėje, dirbant populiarioje AutoCAD 2002 aplinkoje. Programoje suderintos didelio našumo tūrinio konstrukcijų modeliavimo galimybės, skaičiavimo ir analizės atlikimo priemonės ir projekto dokumentacijos: brėžinių, specifikacijų, sąmatų sukūrimo efektyvios technologijos. REAL Steel® programa sukurta atsižvelgiant į statybos pramonės poreikius turėti lanksčias ir universalias priemones su didesnės integracijos ir patogesnės projektavimo aplinkos galimybėmis. Programa veikia intuityviai, gaunamas greitas ir kokybiškas galutinis rezultatas techninio (KM) arba detalaus(KMD) projekto lygyje.
Mokslas ir technika

Nr.9 2005

Kompiuterinis modeliavimas ir šiuolaikinė gamybaVienas svarbiausių bet kokį produktą gaminančios ir parduodančios įmonės tikslų yra parduodamų prekių kiekio, o tuo pačiu ir pelno padidinimas.
 Seminarų ir konferencijų leidiniai
VII VIII Ukrainos mokslinė konferencija “Plieno konstrukcijos: žvilgsnis į praeitį ir ateitį”. Integruotų automatizuotų plieno konstrukcijų projektavimas: tendencijos ir vystymosi perspektyvos. Programinis kompleksas REAL Steel (ru)

Atgal
Pradinis Forumas Svetainės medis Kontaktai
UAB "IN RE". Visorių g. 2. LT-08300, Vilnius
Tel.: (+370 5) 2124660 . Fax.: (+370 5) 2613021. E-mail: office@inre.lt